O nas

Sunkiss.pl jest ogólnopolskim Internetowym Biurem Podróży które już od ponad 14 lat sprzedaje ofert tylko renomowanych i sprawdzonych touroperatorów, którzy gwarantują wysoką jakość wypoczynku klientów.

Sunkiss.pl oferuje możliwość zakupu wszystkich dostępnych w Polsce wycieczek zagranicznych po bardzo atrakcyjnych cenach, które są aktualizowane przez 24h na dobę. Oprócz tego naszym klientom oferujemy bilety lotnicze, rejsy wycieczkowe ubezpieczenia podróżne, rezerwacje hoteli (zarówno klasy turystycznej jak i hoteli z najwyższej pólki) oraz możliwość wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych w całej Europie.

Dlaczego warto nam zaufać ?

Pelne bezpieczeństwo naszych klientów jest zagwarantowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe Signal Iduna, gdzie posiadamy polisę ubezpieczeniową nr. M187910. Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów powrotu klientów do kraju oraz zwrot wniesionych wpłat, w przypadku gdy organizator tego nie zapewni (dotyczy to wszystkich wycieczek organizowanych bezpośrednio przez nasze biuro). 

Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29.08.1997 o usługach turystycznych, posiadamy wpis do rejestru Organizatorow Turystyki wojewodztwa Mazowieckiego o nr. 1169.

Posiadamy licencje IATA/TIDS nr. 96051023 – jest to licencja wydawana przez światowa organizacje IATA, gwarantująca solidność i rzetelność wszystkich jej członków.

Sunkiss.pl działa na rynku od 1999r. Dzięki temu zdobyliśmy spore doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych. Nasza solidność i jakość oferowanych usług potwierdza rosnąca liczba stałych klientów.

Kluczową rolę w naszej strategii ma satysfakcja klienta. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi i największymi touroperatorami, którzy gwarantują naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług.

Zaufało nam już kilka tysięcy zadowolonych klientów.

Działamy według najlepszych, sprawdzonych w Europie standardów i procedur rezerwacyjnych.

Nasz profesjonalny personel w posiada długoletnie doświadczenie na rynku turystycznym oraz bardzo wysokie kwalifikacje, co pozwala nam wybierać dla naszych klientów najbardziej optymalne i dostosowywane do ich wymagań wakacje.

Umożliwiamy wygodne i szybkie zamówienie wakacji 24h na dobę przez 365 dni w roku przez Internet  oraz gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności, które mogą odbywać się poprzez przelewy lub karty kredytowe.